Partnerzy

Partnerzy Główni

 

Legendarna, amerykańska marka specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy odzieży i sprzętu outdoorowego. Firma znana jest z umiejętności tworzenia produktów, które, łącząc w sobie technologiczny charakter, jakość i wytrzymałość, jednocześnie wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i intrygującymi, żywymi kolorami. Marmot ceniony jest za rozwijanie autorskich, innowacyjnych patentów, dzięki czemu uchodzi za jednego z technologicznych liderów na rynku outdoorowym. Firma powstała w 1974 roku w Kalifornii, gdzie do dziś, w mieście Santa Rosa, mieści się jej główna siedziba. Aktualnie produkty Marmota dystrybuowane są w ponad 60 krajach na całym świecie, w tym od 2005 roku również w Polsce.

Więcej informacji na https://marmot.eu oraz http://marmot.com.

 

Włoski brand, specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości butów wspinaczkowych i turystycznych. Historia firmy to wiele lat sukcesywnego rozwoju, bazującego na łączeniu prestiżowej tradycji ręcznej produkcji obuwia z rozwojem nowoczesnych technologii. AKU znane jest z tego, iż jako pierwsza marka na świecie wprowadziła innowacyjną metodę podklejania membrany Gore-Tex®, tworząc tym samym w pełni wodoodporne obuwie. Mimo czerpania z tradycji i lokalnych inspiracji, AKU stawia na czynny rozwój i dąży do umacniania pozycji na kolejnych rynkach zbytu, również w Polsce. Aktualnie firma posiada 2 duże fabryki we Włoszech i w Rumunii, z których wypuszcza na ogólnoświatowy rynek ponad 200 tysięcy par butów rocznie.

Więcej informacji na http://www.aku.it.

 

PrimaLoft Inc jest światowym liderem w badaniach i innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie z wysokiej jakości ocieplin i tkanin. Marka PrimaLoft® oferuje przyjemne w dotyku produkty, z których korzystają największe, światowe marki outdoorowe i modowe, ponad to znajdują one zastosowanie w tekstyliach domowych, odzieży roboczej, myślistwie i wojsku. Pierwotnie ocieplina PrimaLoft® stworzona została dla amerykańskiej armii jako wodoodporna, syntetyczna alternatywa dla puchu. Dzisiaj, marka jest postrzegana jako wzorzec w przemyśle outdoorowym wprowadzają na rynek rozwiązania zapewniające wyjątkowy komfort w każdych warunkach. PrimaLoft Inc. jest aktywny w zakresie zrównoważonej produkcji tekstyliów poprzez partnerstwo z bluesign®, OEKO-TEX® oraz Association and the Sustainable Apparel Coalition’s Higg Index. PrimaLoft®, Feel the Performance™

Więcej informacji na: www.primaloft.com

 

Partner Merytoryczny

pog_logo

 

Partner wspierający

logo kfg

 

Partnerzy medialni

4OUTDOOR_podst   logo_poznaj_swiat_nowe  Velonews_logo     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertisements